Tennant ecH2O NanoClean – Tennant – urządzenia czyszczące

ec-H2O NanoClean – TENNANT

ecH2O_NanoClean - Tennant - wypożyczanie - wynajem maszyn czyszczącychTechnologia ec-H2O NanoClean™ elektrycznie zamienia wodę w innowacyjny roztwór czyszczący, który czyści skutecznie, oszczędza pieniądze i redukuje negatywny wpływ na środowisko porównując do dziennego czyszczenia detergentami.
Ta elektrycznie konwertowana woda jest tworzona przez pokładowy system e-cell, który generuje miliony bardzo małych mikroskopijnych
pęcherzyków znanych jako nano-pęcherzyki, które sprzyjają efektywności czyszczenia roztworu. To rozwiązanie następnej generacji, oferuje te same wspaniałe korzyści jak pierwsza generacja ale teraz czyści lepiej i więcej zabrudzeń w wielu innych zastosowaniach.

  • Redukuje koszty przede wszystkim zmiejszając ilość zużywanych detergentów.
  • Zwiększa produktywaność ponieważ wykorzystuje do 70% mniej wody ze zbiornika niż czyszczenie konwencjonalne. Z dla przykładu czyszcząc z ec-H2O NanoClean™ przez 110 minut, zuzywa się wody jak podczas czyszczenia konwencjonalnego przez tylko 40 minut. Ta technologia eliminuje częstsze przestoje związane z wymianą wody.
  • Maksymalnie łatwość w użyciu. Eliminuje się dozowanie detergentu przez operatora oraz czas na jego szkolenie z używania detergentu.
  • Zdobywasz korzystny wizerunek wykorzystując nowoczesne proekologiczne technologie o znacznie małym oddziaływaniu na środowisko.

Technologia ec-H2O jest używana na całym świecie.

Firma Tennant wyprodukowała już ponad 65 000 sztuk urządzeń wyposażonych w system ec-H2O.


 

 

 

 


sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł – wymiatacz.eu

sprzedaż urządzeń czyszczących, ręczników papierowych, papieru toaletowego, narzędzi do utrzymywania czystości, chemii i mydeł